Vyrábíme automatické bazénové rolety na zakázku

Každou zakázku posuzujeme individuálně a doporučíme vám nejlepší možné řešení.

Bazénové rolety ASPAR®

Hlavním stavebním prvkem bazénových rolet Aspar je lamela. Konstrukce lamel je uzavřená multi komora, která pluje na vodní hladině. Je vyrobena z PVC nebo polykarbonátu.

Tyto lamely, doplněny navíjecím systémem a řídící elektronikou, pak tvoří zakrytí, které je vhodné pro vnitřní i venkovní bazény.

Samotné umístění systému je možné pod hladinu nebo nad hladinu. Se správným konstrukčním řešením může být lamelový návin umístěn tak, aby vzhledově nenarušoval okolí.

Firma Aspar vyvinula před více než 10 lety vlastní navíjecí systém, který stále inovuje a zdokonaluje pro potřeby našich klientů. Všechny díly jsou z masivní nerezi nebo hliníku, následně speciálně ošetřeny pro zvýšení odolnosti v daném prostředí. Výsledkem je stabilní produkt, který má, při správném zacházení, dlouholetou životnost.

Řídící jednotka (elektronika) je nabízena ve dvou variantách, každá z nich je standardně vybavena třítlačítkovým spínačem a dálkovým ovládáním. Správnou volbu právě pro vás vám navrhneme a vysvětlíme.

V naší nabídce máme i ekonomicky méně náročné manuální řešení vhodné pro menší bazény.

Šetří čas i peníze

Zakrytím bazénu snížíte náklady na vytápění až o 80%, spotřebu chemikálií a vody až o 60% a náklady na provoz klimatizace pro odvlhčování vnitřních prostor.

Bazénová roleta ASPAR chrání bazénovou vodu před znečisťováním větvemi a listím a minimalizuje tím starosti s údržbou.

Komfort

Lamelové zakrytí je výrazným architektonickým prvkem, který přispívá k atraktivnímu vzhledu vašeho bazénového prostředí.

Zároveň minimalizuje starosti s údržbou, výrazně snižuje zápach chloru v uzavřených prostorách a prodlužuje sezónu užívání ve venkovních bazénech.

Díky dálkovému ovládání je manipulace snadná a vaše pohodlí u bazénu tak nabude nových rozměrů.

Bezpečnost

Lamelové bazénové rolety chrání před pádem do otevřené vodní hladiny. Děti i domácí mazlíčci budou chránění před nebezpečím utonutí. Navíc v kombinaci s dalšími doplňky, např. s madly, získáte jistotu, že i během chvilkové nepozornosti jsou v bezpečí.

Kryt také chrání vaši bazénovou vodu před znečišťováním listím, větvemi apod.

Technologie

Lamelové zakrytí bazénu je jedním z nejrozšířenějších typů zakrytí, oblíbené pro svou vysokou funkčnost a moderní vzhled.

Komfortní automatický systém, který splní vaše očekávání, pokrývá celou vodní hladinu bez přidaných vodicích lišt,tyčí nebo lan.

Systém lamelového zakrytí je dodáván v několika variantách a je možné umístit jej na jakýkoliv typ bazénu.

Novinky

Stávající systém usazení rolety do bazénu byl nejen inovován tak, aby lépe reagoval na požadavky bazénových konstrukcí na trhu, ale nově nabízíme uchycení systému do bazénu, kde není možnost prostupu přes zeď a přitom nevyhovuje zavěšení rolety na bočnicích. Zároveň byl upraven, aby jeho montáž byla méně náročná na práci i čas.

Rozšířili jsme škálu lamel. Nabízíme PVC i PC ve třech rozměrech a mnoha barevných provedeních a pro sezónu 2015 uvádíme novinku pod názvem Aspar® Element.

Od května 2015 představujeme nové, speciální řešení skimmeru pro umístění především do kompozitních bazénů, ale i tam, kde je požadováno co nejvyšší nastavení hladiny v bazénu.

Pro nadcházející sezónu 2016 jsme připravili zcela novou elektroniku, modelEVO15