Vyrábíme automatické bazénové rolety na zakázku

Každou zakázku posuzujeme individuálně a doporučíme vám nejlepší možné řešení.

Bazénové rolety ASPAR®

Hlavním stavebním prvkem bazénových rolet Aspar je lamela. Konstrukce lamel je uzavřená multi komora, která pluje na vodní hladině. Je vyrobena z PVC nebo polykarbonátu.

Tyto lamely, doplněny navíjecím systémem a řídící elektronikou, pak tvoří zakrytí, které je vhodné pro vnitřní i venkovní bazény.

Samotné umístění systému je možné pod hladinu nebo nad hladinu. Se správným konstrukčním řešením může být lamelový návin umístěn tak, aby vzhledově nenarušoval okolí.

Firma Aspar vyvinula před více než 15 lety vlastní navíjecí systém INTEGRA, který stále inovuje a zdokonaluje pro potřeby našich klientů. Všechny díly jsou z masivní nerezi nebo hliníku, následně speciálně ošetřeny pro zvýšení odolnosti v daném prostředí. Výsledkem je stabilní produkt, který má, při správném zacházení, dlouholetou životnost.

Řídící jednotka (elektronika) je nabízena ve dvou variantách, každá z nich je standardně vybavena třítlačítkovým spínačem a dálkovým ovládáním. Správnou volbu právě pro vás vám navrhneme a vysvětlíme.

V naší nabídce máme i dvě ekonomicky méně náročná řešení vhodné pro menší bazény. Motorizované Silent&Easy vybaveno velmi tichým motorem a pamětí koncových poloh a manuální Hand drive. Oba tyto systémy jsou pouze pro nadvodní instalaci.

Šetří čas i peníze

Zakrytím bazénu snížíte náklady na vytápění až o 80%, spotřebu chemikálií a vody až o 60% a náklady na provoz klimatizace pro odvlhčování vnitřních prostor.

Bazénová roleta ASPAR chrání bazénovou vodu před znečisťováním větvemi a listím a minimalizuje tím starosti s údržbou.

Komfort

Lamelové zakrytí je výrazným architektonickým prvkem, který přispívá k atraktivnímu vzhledu vašeho bazénového prostředí.

Zároveň minimalizuje starosti s údržbou, výrazně snižuje zápach chloru v uzavřených prostorách a prodlužuje sezónu užívání ve venkovních bazénech.

Díky dálkovému ovládání je manipulace snadná a vaše pohodlí u bazénu tak nabude nových rozměrů.

Bezpečnost

Lamelové bazénové rolety chrání před pádem do otevřené vodní hladiny. Děti i domácí mazlíčci budou chránění před nebezpečím utonutí. Navíc v kombinaci s dalšími doplňky, např. s madly, získáte jistotu, že i během chvilkové nepozornosti jsou v bezpečí.

Kryt také chrání vaši bazénovou vodu před znečišťováním listím, větvemi apod.

Technologie

Lamelové zakrytí bazénu je jedním z nejrozšířenějších typů zakrytí, oblíbené pro svou vysokou funkčnost a moderní vzhled.

Komfortní automatický systém, který splní vaše očekávání, pokrývá celou vodní hladinu bez přidaných vodicích lišt,tyčí nebo lan.

Systém lamelového zakrytí je dodáván v několika variantách a je možné umístit jej na jakýkoliv typ bazénu.

Novinky

Pro nadcházející sezónu 2020 jsme pro Vás připravili nové modely stojen pro nadvodní instalace. Můžete zvolit luxusní černou z karbonu v kombinaci s černým válcem, stojny s perforací nebo šikmé s fluorescencí.

Pro bezpečnější pohyb kolem bazénu nabízíme naše nové, svítící koncovky lamel, které absorbují denní světlo a září ve tmě.

Stávající systém usazení rolety do bazénu byl nejen inovován tak, aby lépe reagoval na požadavky bazénových konstrukcí na trhu, ale nově nabízíme uchycení systému do bazénu, kde není možnost prostupu přes zeď a přitom nevyhovuje zavěšení rolety na bočnicích. Zároveň byl upraven, aby jeho montáž byla méně náročná na práci i čas.

Podvodní systém je vybaven speciální částí, která je sama schopna eliminovat chybu způsobenou nerovností zdi anebo nepřesnou instalací.

Rozšířili jsme škálu lamel. Nabízíme PVC i PC ve třech rozměrech a mnoha barevných provedeních.

Nabízíme nové, speciální řešení vloženého přelivového skimmeru pro umístění především do kompozitních bazénů, ale i tam, kde je požadováno co nejvyšší nastavení hladiny v bazénu.

Nové elektroniky, model EVO17 Nexture s integrovaným displejem a EVO 13 MULTI s možností připojení ke vzdálenému displeji. Ocenění nalezne především v interiérových bazénech. Obě elektroniky bez relátek s vlastním WiFi připojením pro aktualizaci firmwaru!!